X
تبلیغات
رایتل
سفرنامه حسام
  
 ماجرا ها، خاطرات و یادداشت های سفر
کشورها
تعداد بازدیدکنندگان : 584129Instagramراهنمای سفر توریستگاه

رزرو آنلاین تورهای ویژه و لحظه آخری

Locations of visitors to this page 
11 آبان 1393
امارات: دوبی - اکتبر 2014

برای یکی از پروژه های جدیدم لازم بود که به دوبی برم، این کار رو در هفتۀ اول آبان انجام دادم و برنامه رو طوری تنظیم کردم که علاوه بر کار، فرصت گشت و گذار هم داشته باشم.

با اینکه قبلاً چند بار دوبی رفته بودم و تقریباً تمام شهر رو می شناختم، اما سرعت ساخت و ساز و تغییر انقدر زیاده که همیشه مواردی برای سورپرایز شدن وجود داره!

دوبی شهر خیلی بزرگی نیست و جاهایی که توریست ها باهاش سر و کار دارن به چند منطقۀ خاص محدود میشه، مخصوصاً توریست های ایرانی که اغلب دنبال خرید هستن. اما جدای از خرید، دوبی انواع تفریحات و سرگرمی ها رو داره که برای هر کسی با هر سلیقه ای چیزی برای لذت بردن هست؛ از پارک های آبی و شهربازی های بزرگ گرفته تا موزه و تورهای یکروزۀ خارج شهر و دریا و پیست اسکی.

در پست های بعدی به تفکیک دربارۀ نکات مهمی که دونستنش قبل از سفر لازمه خواهم نوشت. این مطالب بیشتر برای کسانی که تابحال به دوبی سفر نکردن مفیده، همینطور برای کسانی که از آخرین سفرشون به این شهر بیشتر از سه چهار سال می گذره.

با دونستن یک سری نکات ساده میشه از سفر لذت بیشتری برد و در هزینه ها صرفه جویی کرد.

در پست های بعدی دربارۀ انتخاب محل هتل، فروشگاه ها و مراکز خرید، تفریحات و سرگرمی ها، حمل و نقل شهری، امنیت و... خواهم نوشت و نکاتی که به نظرم دونستنش لازمه رو فهرست می کنم. امیدوارم به کار بیاد و مفید باشه.


سایر نوشته ها